Bowling

Kręgle w Bydgoszczy

Bowling to nasza flagowa atrakcja, która przyciąga miłośników sportów rekreacyjnych z Bydgoszczy i okolic. Nasza kręgielnia oferuje aż siedem profesjonalnych torów. Na każdym z nich może grać nawet osiem osób, dzięki czemu możemy zapewnić odpowiednią ilość miejsca dla twojej paczki znajomych, rodziny lub nawet całej grupy współpracowników, którzy szukają doskonałego miejsca na firmową integrację. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi zawodnikami, czy dopiero zaczynacie przygodę z kręglami, spędzicie u nas miło wolny czas.

Zarezerwuj
Cennik

Kręgle: Promocje

Jeśli zastanawiasz się, czy kręgle to sport również dla maluchów, to możemy śmiało odpowiedzieć: tak! Właśnie z myślą o najmłodszych graczach przygotowaliśmy specjalną zniżkę w wysokości aż 30%. Ta korzystna oferta obowiązuje przez cały tydzień, od momentu otwarcia kręgielni aż do godziny 18:00. Dzięki temu, gra w kręgle staje się dostępna dla wszystkich i stwarza wyjątkową okazję do wspólnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Jeśli jesteś dorosłym miłośnikiem kręgli, mamy dla Ciebie również atrakcyjną ofertę. Na dobre rozpoczęcie tygodnia, w poniedziałki oferujemy trzecią godzinę gry zupełnie za darmo. To doskonała okazja, aby spędzić wieczór w sportowym klimacie i poprawić swoje umiejętności.

A jeśli to jeszcze nie wystarczy, w weekendy zapraszamy na darmową imprezę na naszym parkiecie tanecznym. To świetny sposób na zakończenie wieczoru po emocjonującej grze w kręgle.

Zachęcamy do rezerwacji torów już dziś, aby cieszyć się serią trafień i spektakularnych strike’ów przez cały tydzień. Olimpic to miejsce, gdzie sport, zabawa i wspólne spędzanie czasu spotykają się w doskonałej harmonii.

Bowling: ułatwienia dla dzieci

Jedną z naszych głównych zalet jest specjalna rampa dostępna na każdym z naszych torów. Dzięki niej nawet najmłodsze dzieci, seniorzy czy osoby z ograniczeniami ruchowymi mogą cieszyć się grą w kręgle. Niezależnie od wieku czy umiejętności, u nas każdy może doświadczyć radości z trafienia kręgli. Nasze specjalne torowe ułatwienia gwarantują, że każdy rzut zakończy się pełnym sukcesem, a Twoje dziecko będzie osiągać wyniki, które zapewnią mu tytuł prawdziwego mistrza kręgli.

Dla naszych młodszych graczy przygotowaliśmy małe rozmiary obuwia oraz lekkie kule, dzięki czemu gra będzie dla nich jeszcze bardziej komfortowa i zabawna. Ale to nie wszystko! Na trzech pierwszych torach możemy podnieść dmuchane bandy, dzięki którym kula nigdy nie wleci z toru, a gra sprawi maluszkom jeszcze więcej frajdy!

Powrót