Atrakcje

Bowling

rodziny czy nawet grupy współpracowników wyczekujących firmowej integracji. Dzięki specjalnej rampie na naszych torach mogą grać także kilkuletnie dzieci, seniorzy czy osoby niepełnosprawne. Specjalnie dla młodszych uczestników przygotowaliśmy również małe rozmiary obuwia oraz lekkie kule. Dzieki podnoszonym bandom każdy rzut zakończy się trafieniem w kręgle a Twoje dziecko osiągnie mistrzowski wynik. Jeśli nadal nie jesteś pewny, czy kręgle to sport także dla malucha, to my mówimy: pewnie! Specjalnie dla dzieci mamy zniżkę- aż 30%. Rabat ten jest ważny cały tydzień, od otwarcia kręgielni aż do godziny 18:00. Jeśli chodzi o dorosłych to… na dobre rozpoczęcie tygodnia, w poniedziałek dostaniesz od nas trzecią godzinę gratis, a w weekend darmową imprezę na naszym parkiecie tanecznym.  Zarezerwuj tor już dziś i wbijaj strike’i cały tydzień.

Bilard

Z naszymi pełnowymiarowymi stołami i kameralną salą to żaden problem. W czasie gry w Olimpic możesz cieszyć się smakiem chłodnego piwa czy kolorowego drinka  gdyż każdy stół bilardowy posiada przypisany mu stolik. Oferujemy Ci  także skorzystanie z jednej z trzech lóż w sali bilardowej. Zgarnij chętnych rywalizacji przyjaciol, zarezerwuj jeden z naszych trzech stołów i po prostu przyjdź. Trening czyni mistrza, a Olimpic Bowling Center tworzy przestrzeń do gry dla przyszłych mistrzów. Nie czekaj i sięgnij po zwycięstwo.

Dart

w jedną z wielu konkurencji z rzutkami, bez konieczności skupiania się na naliczaniu punktów. Z klasyków darta polecamy najczęściej wybierane gry, jak np. „301” czy „501”, które wymagają sporej zręczności. Nie stresuj się jednak, jeśli to dla Ciebie za wysoki poziom- szczęście nowicjusza może ci pomóc. Bardziej wprawionym graczom dedykujemy takie gry, jak „Double-in” czy „Round the clock”. Niezależnie od umiejętności przyjdź i spróbuj, a może odkryjesz nowe zdolności i genialnie spędzisz czas.

Arcade

Przez dwie noce w tygodniu nasza kręgielnia wypełnia się imprezową atmosferą, kolorowymi światłami i taneczną muzyką. O energetyczne sety aż do rana dbają nasi DJ’e rezydenci. Jeśli potrzebujesz więcej atrakcji, to mamy dla Ciebie także osobną salę bilardową z trzema stołami oraz bar z najlepszymi alkoholami. Natomiast, gdy zechcesz spokojnie sączyć drinka przy stoliku, to poszukamy, która z naszych lóż jest dla ciebie wolna. Możesz zarezerwować ją jeszcze przed przyjściem- zadzwoń nawet już dziś! Zadbamy, żebyś dobrze się bawił podczas nocy spędzonej u nas!

Bokser

W jaki sposób? Nasza maszyna jest wyposażona zarówno w gruszkę bokserska, jak i piłkę nożną, w które musisz uderzyć, aby automat zbadał moc twoich mięśni. To Ty decydujesz, którą konkurencję wybierasz. Każde uderzenie jest punktowane zgodnie z jego silą. Dla zawodników, którzy osiągną określoną punktację, przewidziane są nagrody!

Klub nocny

W jaki sposób? Nasza maszyna jest wyposażona zarówno w gruszkę bokserska, jak i piłkę nożną, w które musisz uderzyć, aby automat zbadał moc twoich mięśni. To Ty decydujesz, którą konkurencję wybierasz. Każde uderzenie jest punktowane zgodnie z jego silą. Dla zawodników, którzy osiągną określoną punktację, przewidziane są nagrody!

VIP room

Jeśli i ty należysz do tego grona, to możesz być spokojny- mamy dla ciebie VIP room. W tym pokoju możesz spokojnie cieszyć się prywatnością i relaksem w swoim gronie. Do twojej dyspozycji jest 20 miejsc siedzących ze stolikami, panel sterowania głośnością muzyki docierającej z parkietu tanecznego, telewizor na wyłączność z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz klimatyzacja, dzięki której ty i twoi goście będziecie mieć optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

Imprezy

PRZEJDŹ DALEJ

Bar

ZOBACZ MENU