Shuffleboard

STÓŁ SHUFFLEBOARD! JESTEŚMY JEDYNYM MIEJSCEM W MIEŚCIE, gdzie możecie cieszyć się tą niesamowitą grą!

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o stolikach shuffleboard, przygotujcie się na niezłamane emocje, zabawę i rywalizację! Shuffleboard to gra, która łączy elementy curlingu i kręgli. Przeniesie Was w zupełnie nowy świat rozrywki i sprawi, że zapomnicie o całym świecie zewnętrznym.

Co sprawia, że nasz stół shuffleboard jest jedyny w swoim rodzaju? Przede wszystkim, zapewniamy Wam doskonałe warunki do gry. Nasza profesjonalna powierzchnia wykonana została z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu otrzymujecie idealnie gładką i równą planszę. To gwarantuje perfekcyjne wybicie dysków i precyzyjne ich przesuwanie.

Dodatkowo, nasz stół shuffleboard został wyposażony w najnowsze sensory, które rejestrują Wasze ruchy i wyniki. Będziecie mieć możliwość śledzenia swojego sukcesu, obserwowania postępów i oczywiście tym samym zdobywania punktów. Każdy ruch będzie odliczany, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej emocjonująca!

Czyście gotowi, aby zaprezentować swoje umiejętności w grze shuffleboard? Znajdźcie czas, wpadnijcie do naszego lokalu i doświadczcie czegoś nowego, czego nie znajdziecie nigdzie indziej!

Zarezerwuj
Cennik
Powrót